Publiczne Gimnazjum w Wolinie
Dyrekcja i sekretariat
Dyrektor
Joanna Wojtczak

Zastępca dyrektora
Beata Aniśkiewicz-Pociask

Kierownik administracyjno-gospodarczy
Sylwia Tomków
Plan lekcji
Plan lekcji na drugi semestr
Dokumenty szkolne
Pliki do pobrania
Zajęcia dodatkowe
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Grono pedagogiczne
Lista nauczycieli Publicznego Gimnazjum w Wolinie
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Filmoteka gimnazjalna
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wkrótce
Dzwonki
8.00 - 8.45
8.50 - 9.35
9.40 - 10.25
10.30 - 11.15
11.20 - 12.05
12.15 - 13.00
13.15 - 14.00
14.05 - 14.50
Pogoda
POGODA NA DZIŚ
kliknij, żeby powiększyć mapkę
Odsłony strony
Informacje bieżące
OGŁOSZENIA

Zapraszam na nową stronę internetową naszego gimnazjum.


Za chwilę nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę www.gimnazjum.wolin.pl

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w L.A.
Sport



Dnia 28 września 2011 r. w Międzyzdrojach odbyły sie Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce.
Drużynę stanowi zespół 15 osób (osobno dziewcząt i chłopców), którzy startują w wybranych dla siebie konkurencjach lekkoatletycznych. Wynik uzyskany przez każdego zawodnika w danej konkurencji przeliczany jest na punkty wg tabel wielobojowych, a suma dwunastu najlepszych wyników decyduje o miejscu drużyny w rywalizacji. W każdej konkurencji można wystawić maksymalnie trzech zawodników.



W tych zawodach, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy naszego gimnazjum wywaliczyli II miejsce i w nagrodę otrzymali Puchar Starosty Kamieńskiego.

Zawodnicy biorący udział w poszczególnych konkurencjach:
100 m (dziewczęta)
1. Roksana Przybylińska
2. Ewelina Kucharska
3. Anna Cebulska

100 m (chłopcy)
1. Łukasz Banaszczak
2. Daniel Branicki
3. Cyprian Chałubiec

300 m (dziewczęta)
1. Alicja Wołoszyk
2. Magda Frąszczak
3. Justyna Rek

300 m (chłopcy)
1. Korneliusz Wielechowski
2. Kamil Noworolnik
3. Kewin Kostek

600 m (dziewczęta)
1. Elizna Hronda
2. Anna Sobieraj
3. Ola Żurawska

1000 m
1. Michał Pawlaczyk
2. Dariusz Grajewski
3. Łukasz Czurpalewicz

skok w dal (dziewczęta)
1. Apolonia Borzęcka
2. Klaudia Czuba

skok w dal (chłopcy)
1. Kamil Noworolnik
2. Dawid Słomiany
3. Patryk Kalinowski



kula (dziewczęta)
1. Ola Kotlewska

kula (chłopcy)
1. Oskar Sykuła
2. Patryk Muszkiet
3. Grzegorz Szymański

skol wzwyż (dziewczęta)
1. Wiktoria Natkańska

skok wzwyż (chłopcy)
1. Arkadiusz Rutowicz



Adam Wielechowski


Administrator dnia październik 10 2011 19:52:53 · Drukuj
Odliczamy
Testy gimnazjalne

Pracownie komputerowe dla szkół
Projekt współfinansowany przez

Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych
Helpline.org.pl
helpline.org.pl
Moje gimnazjum
www.moje-egimnazjum.pl


Stronę monitoruje stat24

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.

BlueStone Theme Design by: Fuzed Themes
248,069 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie