Projekty edukacyjne - kolejny dzień prezentacji.
Dodane przez Administrator dnia Czerwiec 13 2012 18:20:26Dzisiaj kolejne grupy zaprezentowały efekty swojej kilkumiesięcznej pracy. Odwiedziłem aulę, by obejrzeć prezentacje z języka polskiego, języka angielskiego i muzyki.

Pierwszy z przedstawionych projektów realizowany był pod kierunkiem pani Agnieszki Romaniuk. Uczniowie klasy IIc przygotowali nowoczesną wersję dramatu "Romeo i Julia".
Grupa zebrała oklaski od jury. Brawurowe wykonanie sztuki zapewniło 100 punktów u oceniających.

Kolejna grupa (dziewczęta z klasy IIa - Ola i Aurelia) zaprezentowała tomik literacki. Był to zbiór twórczości pisarskiej naszych gimnazjalistów. Ten biały kruk szkolnej literatury zostanie wkrótce udostępniony w formie elektronicznej na łamach naszej strony internetowej.

Pani Iga Rożek była promotorem kolejnej trupy teatralnej. Inscenizacja wyimku z prozy Sapkowskiego odegrana została w języku angielskim, za co młodym aktorom należą się brawa. I takie usłyszeliśmy po ostatnim ukłonie odtwórców ról.Ostatnim projektem, który dane mi było poznać, była praca z dziedziny muzyki. Pod kierunkiem pana Dobromira Strzelczyka uczniowie klasy IId zaprezentowali informacje dotyczące subkultur. Prezentacja, choć z problemami technicznymi w trakcie, zakończyła się wielkim hukiem i fruwającym konfetti. Również gratulacje za pomysłowość.Już wkrótce będzie można na naszym gimnazjalnym kanale youube zobaczyć zapis filmowy wybranych projektów edukacyjnych.